Angielsko<->Polski tłumacz mowy i całych zdań Anubic 6000 PL

Tłumacz mowy i całych zdań Anubic 6000 PL
 
Dzięki Anobic 6000 PL możesz teraz swobodnie mówić, co tylko chcesz, i być zrozumianym. Urządzenie wielkości dłoni wystarczająco inteligentne, aby przetłumaczyć co chcesz, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz. To właśnie ponad 20 lata badań oraz rozwijania nowych technologii pozwoliły firmie Anobic Langauge Alliance na stworzenie tego niesamowitego tłumacza elektronicznego. Anobic 6000 PL jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem. Elegancka i lekka konstrukcja (ok. 230 gram) mieści się w kieszeni a olśniewający 4,7-calowy wyświetlacz zapewnia niesamowitą jakość obrazu. 
Ty mówiłeś, a my słuchaliśmy. Wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów jest dewizą firmy Anobic Langauge Alliance. Dlatego też stworzenie niezależnego urządzenia z opcją swobodnego tłumaczenia, jakim jest Anobic  6000 PL,  było zwieńczeniem wielu lat pracy oraz nieustannych badań prowadzonych pod kątem wdrażania innowacyjnych technologii. Dzięki Anobic 6000 PL wystarczy, że wypowiesz zdanie w języku angielskim, a urządzenie automatycznie przetłumaczy je na język polski (lub odwrotnie). Anobic 6000 PL można wykorzystać w wielu sytuacjach, począwszy od spotkań zarządu a kończąc na spotkaniu z wymarzoną dziewczyną, ponieważ nie tylko łamie bariery językowe, ale po prostu niszczy je! 
 
Wyjątkowy telefon na wyjątkowe sytuacje
 
Stworzony z myślą o wojsku Anobic 6000 PL jest wodoodporny, odporny na wstrząsy i upadki, ultra-wytrzymały, ultra-solidny. Jest więc świetnym urządzeniem dla wojskowych, służb mundurowych, ratowników, ochroniarzy, handlowców, biznesmenów, alpinistów, sportowców, rybaków, surferów oraz dla wszystkich podróżujących blisko i daleko.
Główne zalety:
 
• Niesamowita wytrzymałość: Całkowicie wodoodporny, odporny na wstrząsy, upadki i pył.
• Tłumacz mowy
• Tłumacz foto: Tłumaczy tekstu z obrazu.
• Wytrzymała bateria: Zdecydowanie najdłużej działający smartfon jakiego miałeś.
 
Świetne wykonanie:
 
Anobi 6000 PL to jedyny smartfon tej klasy, który jest całkowicie wodoodporny i wstrząsoodporny. Możesz wrzucić urządzenie do akwarium, a i tak będzie działało bez problemu.
Natychmiastowe tłumaczenie:
 
Dla wielu podróżujących bariera językowa jest największym problemem. Dzięki Anobic 6000 PL nie musisz się już więcej o to martwić. Wystarczy, że powiesz, czego potrzebujesz, a Anobic 6000 PL to przetłumaczy! Możesz również wpisać dowolne zdanie za pomocą klawiatury dotykowej, a także otrzymasz tłumaczenie. Ponadto, Anobic 6000 PL wyposażony jest w rozmówki głosowe zawierające ponad 14000 najpopularniejszych zwrotów wypowiadanych przez lektora.
Wystarczy wpisać interesujące Cię zdanie i przetłumaczyć je w dwie strony za naciśnięciem jednego przycisku, a nasz unikalny system, dzięki zastosowanej najnowocześniejszej syntezie mowy, dodatkowo wymówi je dla Ciebie w języku angielskim lub polskim! 
 
 


Tłumacz mowy.
Po prostu powiedz to co chcesz do mikrofonu, a aplikacja automatycznie przetłumaczy to co powiedziałeś i głośno przeczyta tłumaczenie. Osoba, z którą rozmawiasz, może wtedy odpowiedzieć w swoim języku, a aplikacja przetłumaczy jej wypowiedź na Twój język i głośno wymówi. Tłumaczenie głosowe jest możliwe zarówno po podłączeniu  Anobic 6000 PL do internetu (Wi-Fi) , jak i bez internetu

Funkcje Słownika.


Obszerny i całkowicie dwukierunkowy słownik Angielsko-Polski/Polsko-Angielski składający się z ponad 1,200,000 wyrazów oraz zwrotów.
 

  • Kompletne tłumaczenia z częściami mowy, rodzajami, komentarzami gramatycznymi, transkrypcjami oraz przykładami
  • Zaawansowana synteza mowy TTS, umożliwiająca wymowę jakiekolwiek słowa na głos
  • Płynna wymowa wyrazów angielskich i polskich z zastosowaniem głosu ludzkiego
  • Wielojęzyczne opcje wyświetlania
  • Szybkie kopiowanie i tłumaczenie (przetłumacz wyraz wybrany z innej aplikacji za jednym kliknięciem)
  • Zaawansowane Pole Wyszukiwania odnajdzie każde słowo pasujące do sekwencji wprowadzonych symboli
  • Funkcja Historii wyświetli i pozwoli wybrać wcześniej wprowadzone wyrazy.
 
 
 


Mówiący słownik "Świat języków".
 
Ponad 180 źródłowych i docelowych językach (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, rosyjski, chiński, japoński, koreański, polski, czeski, słowacki, węgierski, rumuński, bułgarski, grecki, turecki, hebrajski, arabski). Słownik ten ma funkcję "cross translation", czyli możliwość tłumaczenia słów z dowolnego języka na inny język. Technologii mowy TTS dla 39 różnych języków.


Tłumacz ANOBIC TT2PL też ma wszystkie klasyczne funkcje. Należą do nich, np:
 

• Galeria, Aparat, mapy, ustawienia, 
telefon• Książka adresowa, poczta e-mail, notatki, dyktafon
• Muzyka, filmy, gry, e-książki
• Kalkulator, kalendarz, zegar, Google Play.

Комментарии