WWW.ECTACOINC.PL | Urządzenie ЕСТАСО SpeechGuard TLX. Opis. (1).

translate by Google

Kieszonkowe słowniki electroniczne ECTACO.

Urządzenie ЕСТАСО SpeechGuard TLX.
Urządzenie ЕСТАСО SpeechGuard TLX.

Prezentujemy zewnętrzne opis elektronicznego językowej komunikatora ЕСТАСО SpeechGuard TLX.
 
Jest to pierwszy elektroniczny językowej, komunikator i telefon z dwiema kartami SIM, spełniające normę IP67, ale i jednocześnie коротковолновая radio! Jest to urządzenie stworzone dla podróżników jak również dla osób znajdujących się w oddali od domu. Tak samo możliwe jest jego stosowanie u policjantów i wojskowych służb. Wszystko w jednym - i nie trzeba nosić przy sobie kilka różnych urządzeń.
 
Wyglądem się потешит ego każdego prawdziwego mężczyzny, bo jego grubość do 25 mm, a waga - 340 gramów. To nie te cienkie kolorowe urządzenia, które trudno znaleźć w ręku , to ЕСТАСО SpeechGuard TLX.

Wszystko super bezpiecznie i super trwałe.
 
Obudowa z tworzywa sztucznego pokryta specjalnymi gumowymi wstawkami z ребристыми strzelił, trzymaj go w ręku, są bardzo wygodne, nawet jeśli twoja ręka będzie mokro lub zamrożone, a przy tym nie trzeba się bać upuścić urządzenia - obudowa odporna na uderzenia zachowa wszystkie w całości. Ekran chroni pokrycie ze szkła Gorilla Glass, o podwyższonej odporności na obciążenie wiatrem.

Wszystkie przyciski są zamknięte gumowymi zaślepkami, gniazda zatyczkami. Te na obudowie są dwa: dolna zamyka gniazdo słuchawek, micro-USB, a górna - gniazdo anteny radiostacji. Przy czym ta ostatnia zaślepka wykonana jest w postaci «korki» z «uchwytem», to dolna ma dwa zatrzaski, co dodatkowo poprawia ich szczelność.

Ciąg dalszy nastąpi...
Kieszonkowe słowniki electroniczne ECTACO.
Ectaco International, Inc. w Polsce:

Poniedziałek - Piątek w godz. 10:00 - 17:00
tel: 69-289-29-12, e-mail: karol.s@ectacoinc.pl

www.ectacoinc.pl , www.slownik-elektroniczny.pl