Angielsko <-> Polski Tłumacz SpeechGuard TLX

Ectaco International, Inc. w Polsce:
Poniedziałek - Piątek w godz. 10:00 - 17:00
tel: 69-289-29-12, e-mail: karol.s@ectacoinc.pl
www.ectacoinc.pl , www.slownik-elektroniczny.pl


translate by Google
www.luxectaco.com
cena: $599.95


Podróż może być absolutna ból! Próbując odnaleźć drogę, interpretując inny język, martwiąc się o swój telefon i jak masz zamiar korzystać z Internetu! Przestań się martwić - mamy Cię całkowicie pokryta nowym Ectaco angielski <-> polski SpeechGuard TLX! Łatwy w użyciu i niezawodny, to wytrzymałe smartphone i tłumacz głos będzie działać jako osobisty asystent własnego języka. Ogromny skok w technologii podróży, SpeechGuard mogą otrzymywać darmowe rozmowy w ponad 160 krajach, w tłumaczeniu coś powiesz lub zobaczyć, a ton dostępu innych przydatnych narzędzi podróży. Wszystko jest zapisane w pamięci SpeechGuard TLX, nie trzeba się martwić o trudnych ustawień lub plików do pobrania.

Highlights:

Ekstremalne Wytrzymałość: Całkowicie wodoodporny, szok dowód i pyłoszczelna
Bezpłatne połączenia przychodzące w ponad 160 krajach. Zamówienie nr
Tłumacz Voice: Tłumaczy wszystko, co powiesz w prawie 40 językach
Przewodnik: Pakiety z opinii, informacji i obrazów, międzynarodowych miejsc
Tłumacz Zdjęcie: Zrób zdjęcie z prawie wszystko i nie jest przetłumaczony na Twój język
Masywne baterii: Gwarantowane być najdłuższy telefon będziesz kiedykolwiek własne.

Niesamowite Hardware: To jest tylko smartfon w swojej klasie, który jest całkowicie odporny na wstrząsy i wodoszczelny. Nie znaczy to może tylko obsługiwać opadów, można dosłownie upuść SpeechGuard TLX w organizmie wody i będzie działać bez problemów. Wytrzymała obudowa i szkło Gorilla wytrzyma jakieś nadużycia, upadki, wstrząsy i squishes to nic się martwić z Speechguard. Nie zapomnij o ogromnych baterii - Speechguard potrwa przez ponad 5 dni z przeciętnie.

Sieć komórkowa w 160 + krajach: Jeden mniej ból głowy, gdy jesteś daleko, SpeechGuard TLX umożliwia darmo przychodzących połączeń w ponad 160 + krajach. NIE musisz kontrakt i nie ma żadnych ukrytych kosztów. To nie ma znaczenia, czy jesteś na wycieczkę po Włoszech, lub relaks na plaży w Meksyku, wszystkie połączenia z telefonu w 100% darmowe. Możesz użyć swojej karty GSM SIM W SpeechGuard również. Jest wyposażony w 2 gniazda SIM, dzięki czemu można przełączać się z jednego przycisku.

Natychmiastowe tłumaczenie: Wiele doświadczonymi podróżnikami powie bariera językowa jest najtrudniejsze napotkasz na swojej drodze. Gra szarady, wyszukiwanie słów w słowniku papieru i innych sprytnych sztuczek może tylko Ci do tej pory. TLX obejmuje natychmiastowy tłumacza głosowego. Naciskasz przycisk, powiedzieć, co trzeba i uzyskać tłumaczenie. Tak, to takie proste! Ponadto, będziesz miał coś typu translator tekstu. Po prostu wpisz co chcesz i to przetłumaczyć go dla Ciebie natychmiast. TLX jest jeszcze zapakowany w przemówieniu do rozmówek mowy. Użyj swojego głosu, aby aktywować jedną z 14.000 zwrotów podróży najpopularniejszych i usłyszeć to tłumaczone w prawdziwego ludzkiego głosu.

Loaded z zasobów turystycznych: angielski <-> polski SpeechGuard wprowadzi mnóstwo opinii, informacji i zdjęcia w zasięgu ręki. Zobacz opinie klientów o tym chłodnym restauracji patrząc w Hiszpanii, przeczytaj o gospodarce Grecji, a nawet zajrzeć do klimatu w Afryce Południowej. Zasoby są niemal nieograniczone, dzięki czemu można zaplanować wycieczki odpowiednio.
Zdjęcie Tłumacz: Jeśli widzisz, SpeechGuard można przetłumaczyć. Z Photo Translator można wziąć obraz znak, menu lub ulotki i go przetłumaczone na Ciebie w ciągu kilku sekund.

Ucz się języka: często jako "bardziej zaawansowane, a następnie Rosetta Stone" TLX będzie zawierać wszystko, czego potrzebujesz, aby nauczyć się całego języka. Wdzięcznej nazwie Program Language Teacher jest wielostopniowy głos interaktywny kurs pomóc w nauce. Będzie to nie tylko szkolić się zapamiętać słowa i zwroty, ale będzie uczyć, jak mówić poprawnie. Wirtualny nauczyciel daje informacje zwrotne, tak wiesz, jak dobrze robisz. Również Twój TLX jest ładowany z U-Learn. Jest podobny do Language Teacher, ale jest całkowicie ręce i oczy wolne. Dowiedz się, w samochodzie, gdy jesteś na komputerze, a nawet zjeść obiad.

SOS: Uzyskaj pomoc w pośpiechu! Przycisk SOS został zaprojektowany, aby dostać się z grubsza sytuację w pośpiechu. Wystarczy nacisnąć przycisk SOS i SpeechGuard podejmie szereg działań. W ciągu kilku sekund będzie włączyć śledzenia GPS i usług lokalizacyjnych. Dalej, to wysłać wiadomość do 5 alarmowych kontaktów do wyboru. Ta wiadomość będzie zawierać współrzędne GPS do szybkiego ratowania. Następnie, to skontaktuj się z podstawowej numer alarmowy. Urządzenie jest także fabrycznie z numerów alarmowych do miejsc na całym świecie.

Mnóstwo dodatków: SpeechGuard dosłownie pakowane z nieskończoną ilością programów do rozrywki, edukacji i wielu innych.
Skype
Nawigacja GPS
2 Way Radio, łączyć się z innymi za naciśnięciem jednego przycisku
11 czujników:
Akcelerometr
Przyspieszenie liniowe
Gravity czujnik
Magnetometr
Żyroskop
Czujnik wektor obrotu
Czujnik orientacji
Czujnik światła
Czujnik ciśnienia
Czujnik zbliżeniowy
Czujnik temperatury
Aktywowane głosem rozmówki audio, z 14000 wpisów
Mówiący słownik elektroniczny angielsko
jetBook eBook reader, świetny na ulubione książki
Talking Dictionary Tłumaczenie
Słownik Zdjęcie z 39 języków
Uniwersalny tłumacz - 183 tłumacz słowo język
Weather Channel
Masywne English Dictionary
Słownik tłumaczy
Gry nauki języka
Audio Book i MP3 Player
Dostęp do ton dodatkowych programów za pośrednictwem sklepu aplikacji.
Dane techniczne:
System operacyjny Android
Kamera z przodu iz tyłu
3G: WCDMA: 850/2100MHZ
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
Talkie Walkie: 400-470 MHz, (do 6 km)
Obsługa Flash
Wi-Fi
Bluetooth
Duża 3800 mAh
Port wyjścia audio 3,5 mm
2x Gniazdo karty SIM
Slot kart Micro SD do 32GB
Mikrofon
Głośniki.

www.luxectaco.com

Ectaco International, Inc. w Polsce:
Poniedziałek - Piątek w godz. 10:00 - 17:00
tel: 69-289-29-12, e-mail: karol.s@ectacoinc.pl
www.ectacoinc.pl , www.slownik-elektroniczny.pl