ECTACOINC.PL | Dlaczego uczenie się języków obcych jest ważna

translate by Google
original is here: http://e-dictionaries.blogspot.cz/#!/2013/06/ectaco-info-why-learning-other.html

Alexia Fernandez, Alligator Bloggerprzez www.alligator.org
Spójrzmy prawdzie w oczy, większość z nas miały jeden (lub więcej), zajęcia z języków obcych w szkole, ale gdy już studia i rozpocząć studia, opuszczamy te języki jak gorący ziemniak.Idea uczenia się nowego języka jest niesamowite i ekscytujące, ale po lekcje skręcić na gramatyce i wymowie, trudne część zaczyna. Podczas gdy niektóre języki mogą być łatwiejsze do nauczenia się od innych, nauki drugiego lub nawet trzeciego języka jest naprawdę inteligentny pomysł, w czasach, gdy dwujęzycznych są bardziej konkurencyjne na rynku pracy, niż ludzi, którzy mówią tylko jednym językiem.

 


Rosnące kraje energetyczne świata są obecnie nazywane "BRIC", co jest skrótem od Brazylii, Rosji, Indii i Chin. Tak więc, portugalski, rosyjski, mandaryński i Hindu i kilku Indian dialektów stają się Najlepszych języki wyciągnięte na świecie. W Stanach Zjednoczonych, kilku uczniów szkół średnich decyduje się na naukę hiszpańskiego, francuskiego lub chińskim. Hiszpański sam w sobie jest bardzo poszukiwane w każdym rynku pracy, widząc, jak rośnie populacja imigrantów w Stanach Zjednoczonych jest również prowadzi do wzrostu poziomu dzieci, które mówią w dwóch językach, hiszpańskim i angielskim, w domu w szkole.Języki Bliskiego Wschodu również odnotowano wzrost liczby studentów. Od Irak / Afganistan wojny, zapisy z tych języków nie widział ogromny wzrost, i nadal będzie się wzrostu długo po, jak stosunki z USA i Bliskiego Wschodu nadal na świecie i porządku w USA.Ale co zrobić, jeśli nauka języków nie jest coś, co chcesz zrobić ponownie na kolejne cztery lata?

Simple: Nie musisz. Oczywiście, istnieją dodatkowe korzyści, które pochodzą z bycia dwujęzycznych lub wielojęzycznych.

Oto kilka z nich:


1) Wiedząc, inny język niemal gwarantuje pozycję w cokolwiek spółki, przedsiębiorstwa lub na rynku pracy jesteś w.2) Wzrost płac. Choć nie jest to zagwarantowane, że będziesz zarabiać więcej niż kolegów kolegów, możesz być pewny, że jeśli pracodawcy szukali dać promocje, byłbyś jednym z pierwszych na ich liście, jeśli umieścić swoje talenty językowe do dobre wykorzystanie.3) możliwości podróżowania. Podróżowanie świat jest zwykle w goni wielu ludzi, którzy mają nadzieję na emeryturę i podróże do egzotycznych miejsc na całym świecie.

 
Ale nie trzeba czekać do emerytury doświadczyć kultury światowej. Zawsze można starać się wyróżniać i pokazać pracodawcom odpowiednich kwalifikacji do podjęcia zamorskich zadań. Studiowanie za granicą zwiększa możliwości uczenia się nowego języka. Pełne zanurzenie w kulturze i języku, który studiuje jest możliwe tylko poprzez studiowanie za granicą, i UF oferuje wiele możliwości dla studentów, aby zrobić to za pośrednictwem zagranicznych programów wymiany. Oni nawet pozwalają anulować kontrakt mieszkaniowy w środku roku szkolnego, jeśli jesteś studiowania za granicą.
Kieszonkowe słowniki electroniczne ECTACO.
Ectaco International, Inc. w Polsce:

Poniedziałek - Piątek w godz. 10:00 - 17:00
tel: 69-289-29-12, e-mail: karol.s@ectacoinc.pl

www.ectacoinc.pl , www.slownik-elektroniczny.pl