ECTACOINC.PL | iTRAVL NTL-2P Deluxe Komunikator mówiący i Słownik elektroniczny


 
 
 
 
Cena: $459.95
 
Translator ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe - absolutnie unikatowe narzędzie spośród wszystkich urządzeń do tłumaczenia! Zapewnia wszystko, czego potrzebują osoby podróżujące w celach rozrywkowych i biznesowych.
Szereg najbardziej przydatnych narzędzi komunikacyjnych. Z translatorem ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe zwiedzanie staje się przyjemniejsze, zdobycie nowych przyjaciół – łatwiejsze, a opanowanie nowego słownictwa przebiega szybciej. Natychmiast po wprowadzeniu zdania głosem translator głośno wymawia tłumaczenie za pomocą funkcji rozpoznawania mowy, funkcji syntezy mowy oraz nagranych zdań i wyrazów wymawianych przez głos autentycznego lektora.
 
 
 
Zestaw do lokalizacji. Z translatorem ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe perspektywa zgubienia się w nieznanym mieście staje się absolutnie nierealna! Szczegółowe mapy wskazujące najlepsze trasy oraz pożyteczne adresy pomogą Ci szybko się odnaleźć. Chcesz dostać się do konkretnego miejsca? Pytanie o drogę nigdy nie było łatwiejsze! Połączenie Słownika, Rozmówek i Przewodnika zapewnia łatwy w użyciu zestaw do lokalizacji. Włączony Przewodnik Podróżnika Fodor pozwala na korzystanie z profesjonalnych porad w celu uzyskania informacji o hotelach, restauracjach, zabytkach i komunikacji miejskiej. Informator światowy CIA zawiera dokładne informacje o 180 krajach.
 
Zrozumienia. Pomaga zrozumieć świat wokół ciebie, unikalne połączenie telefonii komórkowej Rozrywka Oprogramowanie dla tych, którzy podróżują samochodem lub pociągiem do pracy codziennie, nauczyciel języka i mowy Speech Analysis Machine Translation oprogramowania z modułami, które przekładają się na cały tekstów kliknięcia przycisku * Masz wszystko, co potrzebne do uzyskania głową rozpocząć naukę lub tłumaczenie na dowolny język. A mowy opartej słownik z native speaker głosem wyjście oznacza, że iTRAVL Deluxe rozumie dokładnie, co mówisz i orzeka tłumaczenie z powrotem w wybranym języku. Nie można tłumaczyć tylko pojedyncze słowa z naszych największych wbudowany słownik i korzystać z użytecznych zwrotów, ale z włączone Ectaco /C-Pen podręczne skanera i wygodne iTRAVL Desktop Cradle można również całych tekstów z chwyć gdzie znajdziesz je - w gazecie, w teatrze programu, z przepisu lekarza lub nawet z plakatu na ścianie - przeskanować go, a następnie przesłać go do iTRAVL natychmiast, a otrzymasz wybraną tłumaczeniem na język od razu! Ponadto, z pomocą dołączonego mini-USB do USB i oprogramowania ECTACO (sprzedawany oddzielnie) można użyć Ectaco / C-Pen importować dane do każdego obrazu pulpitu lub laptopem do dalszego uznawania.
 
Zapomnij o książkach i papierach! Z translatorem ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe inne środki językowe i informatyczne nie są Ci potrzebne – możesz zostawić je w domu. Teraz twoja walizka będzie lżejsza, a twoje wyposażenie – pełniejsze. Dzięki odtwarzaczowi Mp3 nie będziesz się nudzić podczas podróży. Włączony konwertor miar i kalkulator mówiący pozwalają na kalkulacje sum w walutach obcych z wymową wyniku kalkulacji. Zegar, wskazujący czas strefowy, pomoże Ci odszukać czas w każdej strefie poprzez kliknięcie w odpowiednie miejsce wirtualnej mapy. Z translatora można korzystać nie tylko za granicą, ale i w kraju – do standardowego wyposażenia translatora zalicza się system do nauki języków i kilka ciekawych gier lingwistycznych pozwalających na opanowanie obcego słownictwa i poprawnej wymowy.
 
Wystarczy jedna podróż, by docenić wszystkie zalety translatora i już nigdy nie wyjeżdżać bez iTRAVL w kieszeni!
Specyfikacja:
  • Mówiący słownik wielojęzyczny zawiera 1 030 000 haseł; posiada funkcję generowania mowy. Zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie pomiędzy angielskim a polskim.
  • Mówiące Rozmówki Podróżnika tłumaczą i wymawiają 14 000 zdań. Zawierają następne grupy tematyczne: Rozmowy codzienne, Podróże, Komunikacja miejska, Wzywanie policji, Hotele, Restauracje, Zakupy, Poczta, Telefon, Bank, Zwiedzanie, Zdrowie, Salon piękności, Sport/Rozrywki, Naprawa/Pralnia
  • Funkcja iHELP zapewnia natychmiastowe odnajdywanie i wymowę zdań używanych w nagłych wypadkach i w sytuacjach standartowych
  • Przewodnik podróżnika Fodor zawiera mapy i pożyteczne informacje o 50 miastach; Informator światowy CIA zawiera informacje gospodarcze, historyczne, statystyczne, geograficzne, socjologiczne i inne o 180 krajach.
  • Dokładne tłumaczenie całych tekstów z angielskiego na polski i odwrotnie.
  • Wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy i funkcja nawigacji głosowej
  • Odtwarzacz Mp3, gry, kalkulator, przeliczanie miar
Standardowy pakiet zawiera: zasilacz, baterię litowo – polimerową, kartę SD, dwie ochraniające folie na ekran LCD. Cała zawartość lingwistyczna translatora iTRAVL mieści się na karcie SD o pojemności 1 GB.
 
ECTACO iTRAVL Deluxe kompletny pakiet pochodzi z ECTACO iTRAVL ręcznych, w ECTACO / C-Pen Scanner i karta SD, która zawiera dedykowany językowej treści urządzenia oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć w tym akumulator, kolebka dla połączenia PC i opłat, a Ectaco / C-Pen połączenia.

Ponadto istnieje szereg akcesoriów, które są dostępne, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać zaawansowane funkcje swojego iTRAVL Deluxe wraz z Infoservices Pack samochodów, podróży oraz liczne akcesoria Pack poszczególnych elementów, takich jak słuchawki, przeprowadzenia taśmy, mikrofony, silikon torebki i dodatkowe karty SD zawierająca różne ECTACO iTRAVL Podróże językowe i modułów dla różnych kombinacji językowych.

Wersja Deluxe z "Handsfree Car Infotainment System" umożliwia naukę języka obcego w czasie jazdy samochodem.

Jednym z modułów w iTRAVL Deluxe nazywa się "Car Infotainment System". Użytkownik ustawia urządzenie na desce rozdzielczej, łączy ponad głową na mikrofon do iTRAVL i następuje po krzywej uczenia się generowanych przez urządzenie. Mowy analizowania procesów oprogramowanie użytkownika i gatunków mowy jako Dobrą, dostateczny lub niedostateczny.

Następnie iTRAVL mówi obecnie zestawów słów i zwrotów użytkownika i jest oferowana w prawo, aby wybrać jeden, i tak dalej.

Aktualna Kurs składa się z 7 tematów: Godzina, Hotel, Restauracja, Środki Spożywcze, Transport, Zakupy i ogólne Frazy z różnymi podpunktami.

Sprawdź, jak przyjemna podróż jako miejsca nowych iTRAVL Deluxe!

Ten produkt zatrudnia pinyin system wprowadzanie tekstu.

Pinyin wejściowy jest transliteracja, że system pozwala czytać i pisać, korzystając z chińskiego alfabetu łacińskiego. Wymaga użytkowników, aby wprowadzić szereg standardowych kombinacji symboli, które są następnie mogły być odczytywane jako dokładne, standaryzowany zbliżenia języka chińskiego. W pinyin system wejściowy jest najbardziej popularny i łatwy w użyciu metod komunikacji bez użycia w chińskich hieroglifów
.